O mně

Facebook

Přidej se do bezplatné Facebookové skupiny KPZ marketing pro podnikatelky – Komunikace | Podpora | Zákazníci plné inspirativních žen.

YouTube

Marketingový kanál pro tvé podnikání.

Pomáhám podnikatelkám zkrátit cestu k srdci jejich zákazníka.
Jsem markeťačka, která v sobě propojuje logiku, analytiku a silné vcítění se do projektu a zákazníků.
 
Jsem tvá srdcová klientka i zvídavá zákaznice zároveň.
 
V čem je to tajemství?
S úsměvem na rtech říkám, že jsem viděla snad už úplně vše. V dobrém i zlém. V klasické i krizové komunikaci. Dokážu se proto proměnit v tvého ideálního zákazníka, odhadnout jeho potřeby a touhy.
Co je stěžejní, cestu procházím právě z pohledu tvého srdcového zákazníka. Velkým pomocníkem je mi silný smysl pro detail, který jsem v minulosti vnímala jako prokletí. Nakonec se ukázalo, že je to velký dar.
 

Nejsem jen pouhý teoretik. Sama žiji tím, že spokojený zákazník je nejlepší obchodní strategie. Mám malou módní značku. Každé klientce se věnuji individuálně na online konzultaci. Abych měla jistotu, že jsem jí dala maximum a bude s výsledkem spokojená. A to stejné předávám také svým klientkám ve svém poradenství. Protože vím, jak moc jim to pomáhá.

Projdu základy tvého projektu, prodejní stránku i celou cestu zákazníka. Pracuji s Google Analytics, abychom mohly výsledky ověřit. Navedu tě na správnou cestu a budu ti hlídat záda. Jsem kotva v moři tvého podnikání.

Na cestě tvého zákazníka odstraňuji negativní pocity, které na ní zažívá. Hledám slepé uličky, ve kterých může uvíznout. Neutrální momenty měním v kouzelné okamžiky, abych zasáhla srdce zákazníka a dovedla ho k dokončení objednávky.

Vystudovala jsem management a marketing.

Zákazníkům a komunikaci se věnuji už 12 let.

Pomáhala jsem rozjet social media tým jednoho z našich předních mobilních operátorů a roky jsem byla jeho součástí. Své zkušenosti jsem získala v nadnárodní společnosti i menších projektech.

Ráda čtu, trávím čas s rodinou, miluju módu, Eltona Johna, čokoládu a dobré jídlo.

Jsem máma dvou dětí, manželka, kamarádka, partnerka a kontaktní rodič.

Vydáme se na společnou cestu?