MÉ KLIENTKY O MNĚ ŘÍKAJÍ

Prodejní strategie a vložení emocí do slov ve chvíli, kdy prodávám, není moje silná stránka. Sandra je naprostý profík. Mohla jsem se na ni obrátit s jakýmkoliv dotazem a vždy jsem dostala odpověď. Konzultace byla tak plnohodnotná a obsáhlá, že jsem stále psala na papír (v dobrém slova smyslu) a vstřebávala informace. Podpora je jedno ze slov, které má Sandra na svém webu. Sandry podpora je v maximální možné míře. Na vaši službu se naladí a s empatií jí přirozenou vás vede a ukazuje, co je třeba. Od Sandry jsem mimo jiné získala ucelený návod, jak si sama sepsat prodejní stránku. Poradila mi také s dalším on-line nastavením. Spolupráci se Sandrou s nadšením doporučuji. Budete mít k ruce skutečnou osobnost, která umí a ví, co dělá. Zároveň vás laskavě podpoří ♥️
Sandry konzultace byla přesně to, co jsem potřebovala. Srovnat si myšlenky, zaměřit se na podstatné a strategické věci v on-line podnikání a komplexně se podívat na svůj web a srdcovou klientku. Probraly jsme toho mnoho. Sandra je expertka, která plně rozumí své práci a poskytne srozumitelný přehled a zároveň srší nápady na další vylepšení vašeho webu, služeb i sociálních sítí. Cením si její svědomité přípravy a toho, že se v průběhu konzultace zajímala, zda všemu dostatečně rozumím a případně vše dovysvětlila. Konzultaci doporučuji všem, kteří si potřebují ujasnit nebo dokonce najít svou srdcovou klientku, získat Sandry neotřelý pohled na váš web i sociální sítě nebo doporučení pro vaše další kroky v podnikání. Konzultace mi pomohla vidět vlastní web očima klientky a zjistit nové možnosti v on-line podnikání, které jsou pro mě vhodné.
Své podnikání rozjíždím několik let. Nejprve při zaměstnání a nyní pár měsíců naplno jako OSVČ. Sandra je úžasná žena. Na schůzku se pečlivě připraví, „projede” všechny vaše sítě, aby měla přehled, jak jste na tom. Konzultace byla nabitá obrovským množstvím tipů, podnětů a náhledů v oblasti webu, FB stránky, skupiny, SEO a klíčových slov. Na co se zaměřit nejdřív, co můžu maličko odložit, abych nebyla ve stresu. Zjistila jsem, že nemusím všechno dělat hned. Konečně jsem pochopila, na co je Google analytics. Ačkoli ho mám nainstalovaný, neuměla jsem ho používat a vlastně netušila, k čemu je dobrý. Teď už vím! Pokud se chcete s vaším podnikáním posunout na vyšší level, víc pochopit své sítě, web a ostatní „proprietky” online podnikání, konzultace se Sandrou -KPZ pro podnikatelky- je skvělá volba.
Konzultace se Sandrou mi velmi přispěla k ujasnění si, kam směřuji, jakou mám vizi, co je mým cílem a jak jednotně s týmem komunikovat se zákazníky. Čemu se vůbec věnovat, co má pro nás smysl. Aktuálně podle toho přetváříme web, aby dával smysl. Když s něčím pracujeme už delší dobu, tak nám může chybět pohled zvenčí. Pro nás je vše samozřejmé a snadné, rozumíme tomu. Jenže zákazník to tak nemá. A odstoupit od toho a dívat se z pohledu zákazníka je level up. A s tím mi Sandra pomohla. Ještě dlouho budu čerpat z poznámek, které mám sepsány. Konzultace je velmi efektivní a obsáhlá. Bylo skvělé, že jsem dostala šablonu pro komunikační manuál, kterou jsem si vyplnila a kdykoliv se k ní mohu vrátit. Vznikne tak ucelenost v komunikaci, podpoře a přiblížení se zákazníkovi.
Konzultaci se Sandrou vřele doporučuju. Díky ní jsem si ujasnila hodnoty a konkurenční výhody mé značky Myšlenkář. Velmi oceňuju zpětnou vazbu k mému webu a nabízeným produktům. Na konzultaci jsem dostala spoustu užitečných a praktických tipů a rad, jak posunout své podnikání, co můžu vylepšit, jak být více autentická pro své zákazník. Konzultace byla nabitá informacemi. Byla jsem nadšená Sandřiným proaktivním přístupem a její přípravou i mimo konzultaci.
Konzultace se Sandrou Čermákovou byla prostě fantastická♥ *OBSAŽNÁ Dle předem zaslaného úžasného a všeobsaženého dotazníku jsem si již před konzultací zvědomila mnoho věcí a více tak mohla zacílit na to, s čím potřebuji od Sandry pomoct. *K JÁDRU VĚCI Sandra byla plně připravená, za tu hodinu konzultace jsme toho stihly probrat velmi mnoho. *VELMI PŘÍJEMNÁ A KOMUNIKATIVNÍ Sandra je velmi vlídná, vůbec jsem si nepřišla jako někdo, kdo je úplně mimo (nejsem zrovna technický typ😉). Pokud jsem něčemu nerozuměla, vše mi v klidu vysvětlila. Sandru Čermákovou mohu v mnoha ohledech jen DOPORUČIT.
Konzultace se Sandrou Čermákovou byla naprosto super! ❤️ Prošly jsme spolu všechny důležité body cesty zákazníka na mém eshopu. Bylo přínosné slyšet nezaujatý pohled na věc, zjistit, co mám víc vysvětlit a jaké výhody podtrhnout. Sandra mi poradila, jak změnit k lepšímu několik věcí. Já jsem si udělala poznámky a hned druhý den jsem upravila 3 malé body podle její rady - okamžitě jsem zaznamenala skvělou reakci mých klientek ❤️ Takže jdu zpracovávat další rady od Sandry a až je vyčerpám, určitě si u ní rezervuju další konzultaci, protože pořád je co zlepšovat 👍🏻
Získala jsem jiný pohled na svůj projekt. Díky konzultaci jsem si uvědomila velký přínos, který ženám skrze své produkty přináším. Sandra vyzdvihla věci, které jsem já neviděla a představila mi je jako mou konkurenční výhodu. Navedla mě na cestu, jak komunikovat s cílovou skupinou, a jak se odlišit od konkurence. Vnukla mi nápady na blogové články. Na začátku konzultace jsem byla plná všeobecných pouček, myšlenek a nápadů k podnikání a Sandra mi pomohla vykročit správnou nohou na začátek cesty podnikání. Těším se, kam dál se Sandrou posunu, a jak se mi budou postupně odkrývat jednotlivé kroky vhodné pro mou cestu. Vím, že se Sandrou půjdu tou správnou cestou.
Moje ideální klientka je pro mě hrozně těžké téma. Se Sandrou jsem měla domluvený krátký rozhovor, který jsme neskutečně protáhly 😃 Dostala jsem spoustu nápadů ohledné mého podnikání, kde hledat ideální klientku a jak si jí definovat. Sandru můžu jen a jen doporučit a vidím to do budoucna ještě na spolupráci, protože mám pocit, že budu potřebovat pomoc ❤
Sandra mi poskytla cennou zpětnou vazbu na téma, jak mě vidí nezávislý pozorovatel na Internetu. Ať už se jednalo o web a nebo o Facebook. Na začátku mi poslala dotazník s velmi dobře vybranými otázkami a pobídla mě, abych se rozepsala. Hledaly jsme spolu cestu, jak vytěžit maximální efekt z omezených časových možností. Mluvily jsme o tom, které komunikační kanály používám nejvíc a na ty jsme se potom zaměřily. Poradila mi, jak tyto kanály (Facebook) využít co nejefektivněji. Přitom zmínila i další cesty (sběr kontaktů, web) jako "vedlejší/záložní cestu," o které je dobré uvažovat a řešit ji, i když se budu soustředit na to, co už je, a zefektňovat to. Podrobně jsme se bavily i o tom, jak můžu uchopit pohled na ideálního klienta, pokud je mi jedno, jestli má psa nebo kočku (takže pokud nevíte, jaké zvíře váš klient má a jak se jmenují jeho děti, tak je Sandra skvělá volba). Sezení se neslo v uvolněné atmosféře, a přesto bylo velice profesionální. Sandřinu práci určitě doporučuji.